Головна Інтернет Софт Hardware Мобіленд Вебмайстру Адміну Coding Hackzone Форум

Coding:

Сайт професійного порівняння CMS


Запущено новий український сайт, призначений для професійного порівняння CMS продуктів. Сайт має власну систему оцінки, засновану на думках досвідчених фахівців, що працюють з конкретним продуктом.
FindCMS
Порівняння проводиться за 15 критеріями, відібраними спеціалістами по роботі з CMS. Кожен критерій оцінюється балом і представляється розгорнутим описом, що відображає реальні можливості продукту. Інформація може бути прокоментована або змінена користувачами сайту.

Додатковий контент про конкретні CMS, новини і статті, написані про системи CMS на додаток до унікальної методики порівняння, роблять сайт FindCMS.org.ua цікавим для людей, які планують створення власного сайту на готових рішеннях.

На момент запуску сервісу фахівцями були розглянуті всі найпопулярніші безкоштовні, а також частина платних продуктів. Зараз ведеться робота з впровадження всіх основних платних CMS систем.


13.02.2010


Коментарі (19) | Залишити коментар

alexb469 | 06.06.2010 00:01
Very nice site!

alexe384 | 26.06.2010 01:39
Very nice site!

alexa32 | 04.07.2010 19:30
Very nice site!

alexa712 | 15.07.2010 22:51
Very nice site!

alexg39 | 06.08.2010 22:22
Very nice site!

alexf696 | 03.09.2010 21:47
Very nice site!

alexc639 | 09.09.2010 03:08
Very nice site!

alexe320 | 27.09.2010 00:07
Very nice site!

alexe62 | 15.10.2010 21:36
Very nice site!

alexg223 | 21.10.2010 01:55
Very nice site!

alexe861 | 29.10.2010 02:19
Very nice site!

alexd637 | 08.11.2010 13:13
Very nice site!

Kristabelle | 17.04.2011 21:10
wnByn5 Touchdown! That′s a raelly cool way of putting it!

cheap oem software | 11.02.2012 04:01
j2Q4VO Hello! How do you feel about young composers?!....

oem software | 11.02.2012 08:32
ELqXGO Stupid article..!!

Adobe OEM Software | 07.03.2012 19:57
q8nPVS I truly appreciate this blog article.Much thanks again. Cool.

Buy Cheap OEM Software | 07.03.2012 19:57
zVn3AX I really like and appreciate your blog article.Much thanks again. Will read on...

wholesale men clothing | 20.03.2012 23:03
Appreciate you sharing, great blog post.Much thanks again. Really Cool.

wholesale men clothing | 20.03.2012 23:56
I really enjoy the blog article.Really looking forward to read more. Will read on...